Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 października 2021 napisz DONOS@

Worek medali w Zamościu

Bardzo dobrze zaprezentowali się lekkoatleci dwóch łomżyńskich klubów podczas rozgrywanych w sobotę w Zamościu Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Lekkiej Atletyce. Zawodnicy LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża i LKS Narew-Kurpiewski Łomża w sumie zdobyli 24 medale.

Sześć medali zdobyli reprezentanci LKS Narew-Kurpiewski Łomża.
- Na najwyższym stopniu podium stanął Bartosz Paduch w skoku w dal - 6.09m, dwa srebrne medale wywalczyła Wioleta Górska w kuli - 11.15m i w dysku 36,62m, brązowy medal zdobył Antoni Górski w skoku wzwyż dobrym wynikiem 182cm – wylicza trener Jan Kotowski. - Pozostałe medale: Katarzyna Niebrzydowska w skoku w dal oraz sztafeta chłopców 4x100m.

Jeszcze lepiej wypadła reprezentacja ŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża, która w Zamościu zdobyła  18 medali.
- Cztery osoby zdobyły po dwa medale – Beata Trzonkowska dwa tytuły mistrzyni makroregionu podlasko – lubelskiego w rzucie dyskiem (37,54) i pchnięciu kulą (11.56), Tomasz Olszewski – złoto na 300m (37,47) i srebro na 100m (11,57), Marta Kaliściak srebro na 300m (42,22) i brąz na 100m (13,23) oraz Eliza Grzymała – brąz na 600m i srebro w sztafecie 4x100m – mówi Andrzej Korytkowski, dodając że jego najbardziej ucieszyły medalowe niespodzianki, których autorami byli Adam Banach i Eliza Grzymała (oboje 600m) oraz drugi skład sztafety 4x100m dziewcząt.

Zwycięzcy poszczególnych konkurencji spotkają się za dwa tygodnie w Toruniu gdzie odbędą się Mistrzostwa Polski Młodzików (14-15lat).

Klasyfikacja drużynowa:
1. KS Podlasie Białystok 76pkt.
2. LŁKS „PREFBET ŚNIADOWO” ŁOMŻA 71pkt.
3. LUKS „HAŃCZA” Suwałki 35pkt.
4. KS Agros Zamość 35pkt.
5. LKS NAREW Kurpiewski Łomża 22pkt.

Punkty zdobyło 19 klubów.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę