Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Pożar w Piątnicy

Zwarcie instalacji elektrycznej spowodowało pożar w jednym z domów w Piątnicy. Na szczęście nikt z domowników nie ucierpiał, ale straty są znaczne. Spaliło się około 20m2 więźby dachowej. Szkody powstałe w wyniku pożaru strażacy wstępnie wycenili na 20 tys zł.

Pożar na adaptowanym na cele mieszkalne poddaszu jednego z domów w Piątnicy wybuchł ok. godz. 13. Na miejsce wysłano w sumie sześć wozów strażackich, ale bezpośrednio w akcji gaśniczej brały udział trzy zastępy strażaków.
- W przewodzie elektrycznym biegnący, pod podsufitką musiało dojść do zwarcia i to było przyczyna pożaru – mówi dyżurny KM PSP w Łomży. - Nim ratownicy dotarli na miejsce zgłoszenia domownicy zdołali opuścić zagrożone pomieszczenia. Im nic się nie stało.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę