Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 22 marca 2023 napisz DONOS@

Inormaqcja biura Izby z dn. 10.08.2010r.

 

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 2 sierpnia 2010 został ogłoszony konkurs na nabór przedsiębiorców z Polski Wschodniej na wyjazd na Międzynarodowe Targi Mebli, Wyposażenia Wnętrz oraz Przemysłu Drzewnego AMBIENTA 2010 odbywających się w dniach 13-17 października 2010 r. w Zagrzebiu (Chorwacja),organizowanego przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. w ramach Programu Promocji Gospodarczej Polski Wschodniej, Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej, Działanie I.4 Promocja i Współpraca.

 

Termin nadsyłania wniosków: 18 sierpnia 2010r.

We wszystkich kwestiach związanych z wyjazdem prosimy o kontakt z p. Leszkiem Kołodziejczykiem pod nr tel. 22-334-99-50 oraz e-mail: leszek.kolodziejczyk@paiz.gov.pl

 

Jednocześnie informujemy, iż regulamin oraz formularz aplikacyjny, a także pozostała dokumentacja konkursowa dotycząca wyjazdu na Targi AMBIENTA 2010, są dostępne na stronie internetowej PAIiIZ

http://www.paiz.gov.pl/o_agencji/przetargi_ogłoszenia/polska_wschodnia/targi_wystawy

 

W załączeniu roboczy poradnik dla przedsiębiorców, który pomoże prawidłowo wypełnić wniosek na wyjazd wraz z załącznikami.

Załączniki

Edyta Gawrych
wt, 10 sierpnia 2010 14:04
Data ostatniej edycji: śr, 08 września 2010 14:07:18

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę