Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Ostatnia szansa na premię

Młodzi rolnicy którzy chcieliby otrzymać 75 tys. zł premii na „ułatwianie startu”, a jeszcze nie złożyli wniosku do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa mają ostatnią szansę na dopełnienie tej formalności. Szef Agencji ogłosił właśnie że Podlaski OR ARiMR dzisiaj zakończy przyjmowanie wniosków o premie dla „młodych rolników”. W województwie podlaskim złożono już około tysiąca wniosków, co o ponad 20% przekroczyło przyznany województwu limit środków.

Do podziału pomiędzy młodych rolników z wojeództwa podlaskiego jest w tym roku 61 mln 783 tys  434 zł, co oznacza, że wynoszące po 75 tys zł premie może otrzymać ponad 820 rolników. Chętnych na te pieniądze jest wielu i na pewno dla wszystkich nie wystarczy. Do poniedziałku w mieszczącym się w Białymstoku Biurze Obsługi Wniosków Podlaskiego oddziału ARiMR młodzi rolnicy złożyli 980 wniosków, a wnioski były przyjmowana także wczoraj i będą jeszcze dzisiaj do końca urzędowania Biura.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę