czwartek, 23 listopada 2017 napisz DONOS@
171027121458.gif

Nowe place zabaw dla łomżyńskich przedszkolaków... od grudnia

Do końca listopada przy każdym z dziewięciu miejskich przedszkoli w Łomży ma stanąć specjalne zestawy zabawowe z m.in. wieżami zjeżdżalnią, mostkiem linowym i sklepikiem. Jak zapowiada Łukasz Czech w przyszłym tygodniu powinna zostać podpisana umowa z chorzowską firmą, która ma je zamontować. Koszt przedsięwzięcia to niemal równe 200 tys zł.

Przypomnijmy place zabaw miały stanąć przy przedszkolach w wakacje, ale nie udały się dwa ogłaszane  przez ratusz w lipcu przetargi. 
-  Na pierwszy przetarg wpłynęła jedna niekompletna oferta, natomiast na drugi nie było żadnych ofert – podaje Czech. - Po wysłaniu zapytań do kilku firm wybrano ofertę firmy z Chorzowa.
Jak ogłosił ratusz chorzowska firma SATERNUS Sp. z o.o. za wykonanie i zamontowanie 9 placów zabaw otrzyma 199 374,84 zł, czyli niemal dokładnie tyle ile środków na ten cel było zapisanych w budżecie miasta (200 tys zł). 
Jak podaje Czech zgodnie z przygotowaną do podpisania umową firma z Chorzowa na wybudowanie przy dziewięciu łomżyńskich przedszkolach placów zabaw będzie miała 12 tygodni, czyli praktycznie do końca listopada.

zobacz: Dzieci z Łomży poczekają na nowe place zabaw


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0