Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Policja: rok szkolny w Łomży zaczął się spokojnie

Główne zdjęcie
Skrzyżowanie Al. Piłsudskiego i Szosy Zambrowskiej

Rozpoczęcie roku szkolnego w Łomży wiążę się z większym ruchem na ulicach. Rano nie tylko w pobliżu szkół było ciasno i tworzyły się korki, a czasami pomiędzy samochodami dochodziło do bezpośrednich kontaktów... Izabela Białomyzy z KMP w Łomży podaje, że do godz. 15. policjanci odnotowali siedem stłuczek. Jedna z nich wyglądała bardzo groźnie. Po zderzeniu jeden z samochodów dachował.

Do „stłuczki” na skrzyżowaniu Szosy Zambrowskiej z Aleją Piłsudskiego doszło przed godziną 13.00. Prawdopodobnie kierowca opla wyjeżdżając z Piłsudskiego w Szosę Zambrowską usiłował wymusić pierwszeństwo przejazdu na audi jadącym w kierunku Zambrowa. Samochody się „zahaczyły” po czym audi uderzyło w krawężnik i przewróciło się na dach. Kierowca audi został przewieziony na obserwację do szpitala, ale jak podają policjanci nie odniósł obrażeń, dlatego całe zdarzenie zakwalifikowano jako stłuczkę.  
Jak podaje Izabela Białomyzy z KMP w Łomży dzisiaj w Łomży były jeszcze cztery inne stłuczki, i dodatkowo jedna w Piątnicy i jedna w Szczepankowie.
Policjanci rano prowadzili także akcję „trzeźwy poranek” podczas której skontrolowano ponad 200 kierowców. Okazało się, że tylko jeden z nich miał w wydychanym powietrzu nieznaczną – 0,14mg – zawartość alkoholu.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę