niedziela, 19 listopada 2017 napisz DONOS@
171027121458.gif

Policja: rok szkolny w Łomży zaczął się spokojnie

Rozpoczęcie roku szkolnego w Łomży wiążę się z większym ruchem na ulicach. Rano nie tylko w pobliżu szkół było ciasno i tworzyły się korki, a czasami pomiędzy samochodami dochodziło do bezpośrednich kontaktów... Izabela Białomyzy z KMP w Łomży podaje, że do godz. 15. policjanci odnotowali siedem stłuczek. Jedna z nich wyglądała bardzo groźnie. Po zderzeniu jeden z samochodów dachował.

Skrzyżowanie Al. Piłsudskiego i Szosy Zambrowskiej
Skrzyżowanie Al. Piłsudskiego i Szosy Zambrowskiej

Do „stłuczki” na skrzyżowaniu Szosy Zambrowskiej z Aleją Piłsudskiego doszło przed godziną 13.00. Prawdopodobnie kierowca opla wyjeżdżając z Piłsudskiego w Szosę Zambrowską usiłował wymusić pierwszeństwo przejazdu na audi jadącym w kierunku Zambrowa. Samochody się „zahaczyły” po czym audi uderzyło w krawężnik i przewróciło się na dach. Kierowca audi został przewieziony na obserwację do szpitala, ale jak podają policjanci nie odniósł obrażeń, dlatego całe zdarzenie zakwalifikowano jako stłuczkę.  
Jak podaje Izabela Białomyzy z KMP w Łomży dzisiaj w Łomży były jeszcze cztery inne stłuczki, i dodatkowo jedna w Piątnicy i jedna w Szczepankowie.
Policjanci rano prowadzili także akcję „trzeźwy poranek” podczas której skontrolowano ponad 200 kierowców. Okazało się, że tylko jeden z nich miał w wydychanym powietrzu nieznaczną – 0,14mg – zawartość alkoholu.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0