Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

ARiMR: nabór wniosków na „różnicowanie działalności nierolniczej” już się skończył

W województwie podlaskim, podobnie jak w siedmiu innych, zakończyło się przyjmowanie wniosków o przyznanie pomocy finansowej w ramach działania „Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej”. Złożone wnioski przekroczyły bowiem o 20% limity środków przewidzianych do rozdzielenia w tym naborze. O pieniądze, nawet 100 tys zł, mogli starać się mieszkańcy wsi i małych miasteczek chcący uruchomić działalność niezwiązaną z rolnictwem.

Jak informuje ARiMR  w dalszym ciągu w województwie podlaskim przyjmowane są za to wnioski o przyznanie premii dla „młodych rolników”, choć przyznany województwu limit środków na to działanie złożone dotychczas wnioski wykorzystują w ponad 100%.
Przypomnijmy, ze względu na duże zainteresowanie rolników tym działaniem zwiększono dwukrotnie pulę pieniędzy do podziału pomiędzy młodych rolników. W województwie podlaskim, wynoszące po 75 tys zł premie, będzie mogło otrzymać ponad 800 osób.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę