Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Basen znowu będzie czynny... i bezpieczniejszy

Główne zdjęcie
fot. archiwum

Wraz z początkiem roku szkolnego ponownie będzie można korzystać z basenu przy budynku SP nr 10. Po sześciu tygodniach „przerwy technologicznej” w środę ponownie zostaną otwarte drzwi Miejskiej Pływalni nr 1.

Przypomnijmy basen przy ul. Niemcewicza zastał oddany do użytku w lutym po trwającym niemal półtorej roku kapitalnym remoncie. W lipcu, czyli niespełna pół roku po remoncie, basen zamknięto formalnie ze względu na tzw. przerwę technologiczną, czyli wymianę wody i dezynfekcję niecek basenowych i instalacji. Poza czyszczeniem urządzeń basenowych w budynku były jednak także przeprowadzone prace remontowe. Część prac to efekt przeglądu gwarancyjnego, inne nakazała przeprowadzić Państwowa Inspekcja Pracy. Wśród przeprowadzonych prac była m.in. likwidacja  niebezpiecznego progu pomiędzy hamownią zjeżdżalni a basenem rekreacyjnym.
Jak podaje ratusz, po ponownym otwarciu pływalni ceny nie ulegną zmianie. Najtańszy bilet ulgowy kosztuje 5 zł najdroższy „normalny” 10,50 zł.  Przypomnijmy basen od poniedziałku do piątku czynny będzie w godz. 6 – 21.30 (ostatnie wejście o godz. 20.30), w soboty i niedziele od godz. 8 do 21.30.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę