Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Jula z Łomży na YouTube i w plotek.pl

Jula, czyli Julita Ratowska, 19-latka piosenkarka z Łomży, robi internetową karierę. Gdy rok temu zaczęła nagrywać pierwsze kawałki w mieszkaniu, nikt nie przypuszczał, że odniesie sukces w internecie. Jula ma swoją oficjalną stronę, kanały na najpopularniejszych serwisach społecznościowych a nawet fankluby. Ostatnio o jej internetowym sukcesie napisał nawet plotek.pl.

Plotek prezentuje dwie piosenki i zastanawia się czy Jula jest nowym odkryciem internetu? Jak podaje jej pierwszy hit „W sprzeczności serc” w ciągu miesiąca obejrzały na YouTube prawie dwa miliony ludzi! Serwis podaje, że do dziś jej oficjalny kanał na YouTube odwiedziło prawie 10 milionów internautów!

Zobacz:
plotek.pl - Jula to nowe odkrycie internetu?
Jula – oficjalny kanał na  YouTube


 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę