Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Piratów internetowych można tępić skutecznie...

Już wkrótce przekonać się o tym mają „piraci” z Białegostoku i Hajnówki. Jak pisze „Dziennik” kiedy dwie organizacje szwajcarska i niemiecka strzegące praw autorskich w internecie odkryły, że gry do których mają prawo są bardzo często ściągane z komputerów właśnie z tych miast zatrudniły specjalistów i ustaliły adresy IP ściągających gry, a następnie zwróciły się do sądu o ujawnienie danych właścicieli komputerów. Teraz co najmniej kilkudziesięciu graczy czekają pozwy cywilne o odszkodowania.

Podobnie zaczynają działać polscy producenci, którzy nie chcą czekać na skuteczne działania policji. Związek Producentów Audio-Video złożył w sądach około 500 wniosków o ukaranie piratów, których sam zidentyfikował. W tym wypadku chodzi o osoby, które udostępniały nielegalnie pliki z muzyką.
Jak zauważa „Dziennik” sądy coraz częściej sięgają po surowe kary za piractwo internetowe. Dwa miesiące temu na pół roku do więzienia trafił mężczyznami, który nielegalnie ściągał z sieci programy.

zobacz: Dziennik.pl Tak się teraz tępi piratów internetowych


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę