Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Stare podręczniki kupisz i sprzedasz przez ratusz

Po raz kolejny uruchamiamy na oficjalnej stronie Urzędu Miejskiego w Łomży, internetowy kiermasz używanych podręczników szkolnych. - W poprzednich latach, podczas okresu funkcjonowania kiermaszu w danym roku, internauci na naszą stronę wrzucali średnio około 500 ogłoszeń – podaje Łukasz Czech z biura prasowego ratusza. - Liczymy, że podobnie jak w ubiegłych latach, ułatwimy w ten sposób młodzieży, dzieciom i ich rodzicom sprzedaż już niepotrzebnych oraz zakup aktualnych na dany rok szkolny podręczników.

Aby zgłosić ofertę książki do sprzedania należy w zakładce KIERMASZ PODRĘCZNIKÓW wypełnić formularz, podając imię i nazwisko widoczne tylko dla administratora, adres e-mail lub telefon do kontaktu, tytuł i autora podręcznika, przedmiot i klasę, do której podręcznik jest przeznaczony oraz proponowaną cenę. Po zatwierdzeniu przez administratora strony oferta do końca września będzie widniała w spisie ofert.
Osoby chcące kupić książkę mogą zapoznać się z całą bazą, bądź poprzez wyszukiwarkę znaleźć potrzebną pozycję. Zainteresowani kupnem danej pozycji, w celu nabycia podręcznika, powinni kontaktować się bezpośrednio z osobą sprzedającą dany tytuł.
Kiermasz będzie funkcjonował do końca września.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę