Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Poszedł na grzyby, znalazł nieboszczyka

Makabrycznego odkrycia dokonał grzybiarz w lesie koło Podgórza. Szukając w sobotni poranek grzybów znalazł wisielca. Na razie śledczy wstrzymują się z konkretnymi stwierdzeniami kto to jest. W identyfikacji ciała ma pomóc sekcja zwłok zarządzona przez prokuraturę. Ciało mężczyzny zostało już przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej w Białymstoku.

Ciało długo musiało wisieć w lesie, było już częściowo rozłożone i uszkodzone.
- Stan zniszczenia utrudnia identyfikację – potwierdza Tomasz Wilk, Prokurator Rejonowy w Łomży. - Ciało było w daleko posuniętym rozkładzie – mówi.
Wykonana sekcja zwłok ma pomóc w identyfikacji ofiary, ale  ma też ustalić przyczynę śmierci mężczyzny. 

Według nieoficjalnych informacji z policji znalezione w lesie ciało to prawdopodobniej zaginiony w połowie lipca 39-letni mieszkaniec Łomży.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę