czwartek, 21 lutego 2019 napisz DONOS@

Będzie lało

Synoptycy ostrzegają przed ulewali jakie mają nadciągnąć nad region. Wiesław Winnicki dyżurny synoptyk z białostockiego zespołu IMGW prognozuje, że lokalnie może spaść 30 - 40 litrów wody na metr kwadratowy powierzchni.

W związku z zagrożeniem, któremu nadano pierwszy stopień w trzystopniowej skali zagrożeń, możliwe są utrudnienia komunikacyjne i lokalne podtopienia. Wydane przez synoptyka ostrzeżenie  przed intensywnymi opadami deszczu ważne jest od dziś (27. sierpnia) od godziny 12.00 do jutra (28 sierpnia) do godziny 12.00.

190118031117.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę