Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 21 czerwca 2021 napisz DONOS@

Będzie lało

Synoptycy ostrzegają przed ulewali jakie mają nadciągnąć nad region. Wiesław Winnicki dyżurny synoptyk z białostockiego zespołu IMGW prognozuje, że lokalnie może spaść 30 - 40 litrów wody na metr kwadratowy powierzchni.

W związku z zagrożeniem, któremu nadano pierwszy stopień w trzystopniowej skali zagrożeń, możliwe są utrudnienia komunikacyjne i lokalne podtopienia. Wydane przez synoptyka ostrzeżenie  przed intensywnymi opadami deszczu ważne jest od dziś (27. sierpnia) od godziny 12.00 do jutra (28 sierpnia) do godziny 12.00.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę