Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 24 czerwca 2021 napisz DONOS@

Wizja lokalna w procesie o zabójstwo mieszkanki Kolna

W Kolnie odbyła się w czwartek wizja lokalna w procesie Marka W. mieszkańca tego miasta, oskarżonego o zabójstwo żony. Kobieta zaginęła w tajemniczych okolicznościach w 2000 roku. Trwający od wiosny tego roku przed Sądem Okręgowym w Łomży proces, ma charakter poszlakowy, dotąd nie znaleziono zwłok kobiety. Oskarżony o dokonanie zbrodni mąż kobiety nie przyznaje się do tego czynu.

W czwartkowej wizji lokalnej przebywający w areszcie oskarżony Marek W. nie wziął udziału. Były strony, czyli prokurator i obrońcy, oraz wezwani świadkowie.

Pierwsze śledztwo w sprawie zaginięcia 26-letniej mieszkanki Kolna, matki dwójki dzieci, umorzono kilka lat temu. Prokuratura zainteresowała się sprawą ponownie, gdy w 2008 roku przypomniały o niej media, sugerując, że w śledztwie popełniono poważne błędy, wskutek których nie udało się znaleźć sprawców.  Ponowne zbadanie sprawy nakazała Prokuratura Krajowa, a podjęte na nowo śledztwo skierowano do Elbląga. W 2009 r. ta prokuratura postawiła zarzuty Markowi W., który jest od tego czasu aresztowany.

W procesie oskarżony jest także inny mężczyzna, któremu zarzucono utrudnianie śledztwa prowadzonego w tej sprawie w przeszłości, zacieranie śladów i pomoc w ukryciu zwłok zamordowanej kobiety. On także nie przyznaje się do zarzutów.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę