Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 29 stycznia 2023 napisz DONOS@

Był pijany, wpadł pod samochód

20-letni mężczyzna ma złamaną nogę. Wczoraj po południu (ok. 16.) został potrącony przez samochód na ulicy Przytulskiej w Jedwabnem. Jak podają policjanci mężczyzna wtargnął na jezdnię wprost od koła nadjeżdżającego mitsubishi.

Ranny został przewieziony do szpitala w Łomży. 20-latek ma złamaną nogę i ogólne potłuczenia. Tu też wyszło na jaw, że był pijany. Po badaniach okazało się, że miał ponad 2 promile alkoholu.  
59-letni kierowca mitsubishi był natomiast trzeźwy.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę