poniedziałek, 20 listopada 2017 napisz DONOS@
171027121458.gif

Zmiany przed ligą

Spore zmiany zaszył w drużynie AZS PWSIP Wałkuscy Łomża, która po raz kolejny wystąpi w rozgrywkach I ligi tenisa stołowego kobiet Polskiego Związku Tenisa Stołowego. Z drużyny odeszła kapitan zespołu Kamila Świniarska, a jej miejsce zajmie wyżej sklasyfikowana na liście PZTS Dominika Dąbrowska, która aktualnie trenuje w Chinach. Do klubu dołączyła również Monika Leonowicz z UKS „ÓSEMKA” Białystok. Nową twarzą będzie również grający trener narodowości chińskiej Zhang Jinge, Zhang będzie również zawodnikiem drużyny męskiej uczestniczącej w rozgrywkach III ligi.

Przygotowania do nowego sezonu zawodnicy AZS PWSIiP Wałkuscy rozpoczęli pod koniec lipca. Weronika Łuba, Edyta Szabłowska, Monika Narolewska obozem w Rajgrodzie, następnie od 1 sierpnia do 10 sierpnia Weronika Łuba, Edyta Szabłowska, Karolina Gołąbiewska uczestniczyły w ramach Kadry Wojewódzkiej Juniorek w zgrupowaniu w Nowym Targu..
Od 12 do 24 sierpnia I drużyna dziewcząt oraz chłopców przebywała na obozie w Rzucewie koło Pucka. Do szkolenia włączył się również Zhang Jinge (II trener i zawodnik).
Po jednodniowym odpoczynku zawodnicy wyjeżdżają do Pragi na turniej „Praga Open”. Wracając z Pragi drużyna zatrzyma się w Częstochowie, by wystartować w Mistrzostwach Polski AZS (30.08-01.09.2010 r.).


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0