Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Zmiany przed ligą

Spore zmiany zaszył w drużynie AZS PWSIP Wałkuscy Łomża, która po raz kolejny wystąpi w rozgrywkach I ligi tenisa stołowego kobiet Polskiego Związku Tenisa Stołowego. Z drużyny odeszła kapitan zespołu Kamila Świniarska, a jej miejsce zajmie wyżej sklasyfikowana na liście PZTS Dominika Dąbrowska, która aktualnie trenuje w Chinach. Do klubu dołączyła również Monika Leonowicz z UKS „ÓSEMKA” Białystok. Nową twarzą będzie również grający trener narodowości chińskiej Zhang Jinge, Zhang będzie również zawodnikiem drużyny męskiej uczestniczącej w rozgrywkach III ligi.

Przygotowania do nowego sezonu zawodnicy AZS PWSIiP Wałkuscy rozpoczęli pod koniec lipca. Weronika Łuba, Edyta Szabłowska, Monika Narolewska obozem w Rajgrodzie, następnie od 1 sierpnia do 10 sierpnia Weronika Łuba, Edyta Szabłowska, Karolina Gołąbiewska uczestniczyły w ramach Kadry Wojewódzkiej Juniorek w zgrupowaniu w Nowym Targu..
Od 12 do 24 sierpnia I drużyna dziewcząt oraz chłopców przebywała na obozie w Rzucewie koło Pucka. Do szkolenia włączył się również Zhang Jinge (II trener i zawodnik).
Po jednodniowym odpoczynku zawodnicy wyjeżdżają do Pragi na turniej „Praga Open”. Wracając z Pragi drużyna zatrzyma się w Częstochowie, by wystartować w Mistrzostwach Polski AZS (30.08-01.09.2010 r.).

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę