niedziela, 19 listopada 2017 napisz DONOS@
171027121458.gif

Pijany za kierownicą, trzy osoby w szpitalu

Trzy osoby osoby zostały ranne w wypadku jaki nocą wydarzył się na drodze relacji Łomża – Zambrów. W Wygodzie ford eskort czołowo zderzył się volkswagenem golfem. Ranni to pasażerowie golfa. Jak podają policjanci sprawca wypadku, kierowca forda, był pijany.

Do wypadku doszło około godziny 22.50. Sierż. Marek Skutnik z zespołu prasowego KWP w Białymstoku podaje 26-letni kierowca forda  jadąc w kierunku Łomży na skrzyżowaniu w  Wygodzie nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia z jadący w przeciwnym kierunku golfem. W wyniku wypadku trzy osoby zostały ranne i przewiezione do szpitala. Wszyscy to pasażerowie golfa.
Sprawca wypadku, kierowca forda ze zderzenia wyszedł bez obrażeń. Jak się okazało był pijany.
- Badanie wykazało, że miał 1,3 promila alkoholu w organizmie – mówi Skutnik.

Wyleciała na przepuście
Do innego zdarzenia drogowego doszło około 13.15 na lokalnej drodze Szczepankowo – Osobne w gminie Śniadowo. Po dachowaniu peugeot 309 ranna został kobieta kierująca samochodem. Jak informują strażacy, których także wezwano na miejsce zdarzenia, prawdopodobnie na przepuście wodnym samochód został podpity do góry, a w konsekwencji wypadł z jezdni i dachował.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0