Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 lutego 2021 napisz DONOS@

Legionów bez świateł...

Główne zdjęcie
Wymiana świateł na Al. Legionów

Kierowcy jeżdżący Aleją Legionów powinni w tym tygodniu przygotować się na większe utrudniania. Jak poinformował ratusz w tym tygodniu planowane jest okresowe wyłączenie sygnalizacji świetlnej sterowania ruchem wzdłuż tej jednej z głównych ulic Łomży. Wyłączenia mają związek z trwającą przebudową i modernizacją sygnalizacji. Nowa ma być zsynchronizowana i umożliwić bardziej płynną niż dotychczas jazdę po Legionów.

Zgodnie z informacją od wykonawcy we wtorek 24 sierpnia wyłączona zostanie sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu Al. Legionów z ul. M.C. Skłodowskiej, w środę 25 sierpnia  z ul. Polową, a w czwartek 26 sierpnia przy dworcu PKS na skrzyżowaniach Al. Legionów z ulicami Sikorskiego oraz Dworcowej i Mickiewicza.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę