Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Perspektywa zyskuje, ŁSM traci...

Od nowej kadencji samorządu mieszkańcy Perspektywy będą mieli o jednego radnego więcej, a ŁSM mniej. Zmiana, której wprowadzenia zażądał od samorządowców sędzia Eugeniusz Dąbrowski Komisarz Wyborczy w Łomży, jest konsekwencją zwiększenie się liczny mieszkańców okręgu wyborczego obejmującego teren SM Perspektywa.

Już w najbliższych wyborach samorządowych mieszkańcy IV okręgu wyborczego w Łomży będą wybierać sześciu, zamiast pięciu radnych, a mieszkańcy okręgu nr III -  obejmującego osiedle jantar, Górka Zawadzka i Konstytucji 3 Maja – zamiast ośmiu radnych będą wybierać tylko 7.
To nie jedyna zmiana na mapie wyborczej Łomży. Utworzony będzie także jeszcze jeden stały (31)  obwód do głosowania. Zmiana ta także dotyczyć ma osiedla Perspektywa, gdzie z dotychczas działających dwóch obwodów 23 i 24 wydzielony zostaje obwód nr. 31. obejmujący: ul. Rycerska 2 i ul. Sybiraków, który podobnie jak dwa poprzednie „siedzibę” będzie miał w budynku spółdzielni przy ul. Kazańskiej 1.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę