Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Egzamin raz jeszcze

Około 20 absolwentów łomżyńskiego „Mechaniaka” dziś powinno ponownie zdawać praktyczną część egzaminu zawodowego w zawodzie technik-elektronik. Centralna Komisja Egzaminacyjna w całym kraju unieważniła wyniku egzaminu przeprowadzonego 23 czerwca, na dziś wyznaczając termin ponowny. W województwie podlaskim miałoby do niego przystąpić 135 osób, ale ile przystąpi okaże się dopiero o godz. 9. gdy egzamin się rozpocznie.

Decyzja Centralnej Komisji Egzaminacyjnej spowodowana jest tym, że w jednej ze szkół  w Wielkopolsce część praktyczna egzaminu zawodowego w zawodzie technik-elektronik została przeprowadzona dzień wcześniej, a tematy z egzaminu jeszcze tego samego dnia pojawiły się w internecie i wiele osób się z nimi zapoznało.
Egzamin ma trwać cztery godziny. W tym czasie przyszli technicy elektronicy mają na papierze  zrealizować konkretny projekt  Otrzymają arkusz egzaminacyjny z zadaniem, będącym typem projektu,. W czerwcu był to demodulator AM.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę