Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 31 maja 2023 napisz DONOS@

Kciuk ma znaczenie...

Bandaż spadający z kontuzjowanego kciuka utrudniał młociarzowi Sebastianowi Dobkowskiemu rzuty podczas dzisiejszych eliminacji Igrzysk Olimpijskich Młodzieży w Singapurze. Niestety w konkurencji jaką jest rzut młotem kontuzja kciuka ma znaczenie. Zawodnik LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża zajął 6. miejsce z rezultatem 70.13. Udał mu się tylko jeden z czterech oddanych rzutów. Pozostałe trzy próby były niemierzone.

Sebastian Dobkowski, 17-letni zawodnik LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża, jest jedynym sportowcem z regionu, który bierze udział w Igrzyskach Olimpijskich Młodzieży jakie od soboty rozgrywane są w Singapurze.  Jego życiowy wynik 77,73m stawiał go w gronie faworytów Igrzysk. Niestety w eliminacjach Sebastianowi Dobkowskiemu udał się tylko jeden rzut. Osiągnięty rezultat jest o ponad 7,5 metra słabszy od rekordu życiowego i dał mu 6. miejsce w stawce kilkunastu zawodników i dostał się do finau Igrzysk. Eliminacje wygrał Egipcjanin Eslam Ibrahim, który rzucił młotem na odległość 73,42m.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę