Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Z wnioskiem po pieniądze dla młodych rolników jeszcze tylko w czwartek

Czwartek będzie ostatnim dniem przyjmowania wniosków o premię dla młodych rolników. W ciągu dwóch dni na terenie województwa podlaskiego wnioski złożyło już 563 rolników, czyli o ponad 150 rolników więcej niż może otrzymać wynoszącą 75 tys zł premię. W środę po południu Prezes Agencji Tomasz Kołodziej wydał komunikat, o zakończeniu tam naboru z końcem następnego dnia pracy.

Przypomnijmy, w województwie podlaskim premię będzie mogło otrzymać ok. 410 młodych rolników. Wnioski były przyjmowane od wtorku, tymczasem już w poniedziałek po południu przed mieszczącym się w Białymstoku Biurem Obsługi Wniosków Podlaskiego oddziału ARiMR zaczęła ustawiać się kolejka rolników chcących złożyć wniosek. Gdy we wtorek rano otwierano Biuro na społecznej liście kolejkowej widniało ponad 200 nazwisk. Kolejna, ale mniejsza była także w środę rano, a gdy zamykano Biuro okazało się, że w ciągu dwóch dni złożono tu łącznie 563 wnioski, czym o prawie 40% przekroczono przyznaną województwu pulę środków na ten cel. Zgodnie z prawem wnioski będą jeszcze przyjmowane przez jeden dzień - w czwartek.

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę