Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 13 czerwca 2021 napisz DONOS@

Unię wypromują pompony, krówki, i 13-narzędziowy niezbędnik wielkości karty kredytowej...

Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego poszukuje dostawcy materiałów promujących unijne programy pomocowe. W zamówieniu obok tradycyjnych baloników, długopisów, smyczy czy pendrive'ów pojawiał się kilka o wiele bardziej oryginalnych produktów. Urząd chce kupić m.in. dwa tysiące pomponów reklamowych podwójnych z transparentem i samoprzylepnymi nóżkami, pół tysiąca chłodziarek na butelkę w kształcie koszulek, sto helikobudzików „ z cyfrowym ekranem i śmigłem, które odlatuje po rozpoczęciu alarmu”, 25 kg cukierków krówek o smaku śmietankowym i jeden miniłapacz do słodyczy.

Wśród innych ciekawostek mających promować Unię i jej programy znajduje się m.in. mały niezbędnik wielkości karty kredytowej zawierający 13  narzędzi: nożyk, nożyczki, nierdzewną szpilkę, długopis, pęsetę, lupę, cztery różne śrubokręty, dwie miarki w calach i centymetrach i diodę led. Oczywiście na każdy z produktów, których w sumie w zamówieniu jest ponad 60, ma być opatrzony logotypami województwa podlaskiego, Unii Europejskiej i odpowiednich programów unijnych. Dodajmy, że koszty zakupu materiałów promocyjnych mają zostać pokryte z funduszy unijnych, a potencjalni dostawcy na złożenie własnej wyceny gadżetów mają czas do 14 września.

200609064623.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę