Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Bezpieczna kąpiel w Narwi tylko na kąpielisku...

„Każdy, kto wchodzi do Narwi w miejscach zabronionych, czyni to na własną odpowiedzialność i na własny rachunek” - informuje Urząd Miejski w Łomży podkreślając że do tragedii w niedzielny wieczór doszło obok kąpieliska miejskiego „za tablicą ostrzegającą przed skutkami kąpieli w tym miejscu”. Przypomnijmy wczoraj wieczorem w wodach Narwi na terenie miasta utopił się 44-letni mieszkaniec Zambrowa.

- Niestety, w miejscu gdzie doszło do tragedii w niedzielę, a także w rejonie pobliskiej skarpy, bardzo często dochodzi do nieodpowiedzialnych zachowań młodych zwłaszcza ludzi, często wręcz dzieci, lekceważących ustawione tablice ostrzegawcze  – czytamy na stronie miasta. - Niech niedzielna tragedia będzie przestrogą dla wszystkich, którzy wybierając się nad wodę, rozsądek często zostawiają w domu.
Ratusz przypomina, że wczorajsza tragedia jest pierwszym tego typu zdarzeniem na terenie miasta w tym roku. Podkreśla też, że ratownicy wodni nie są w stanie pilnować miejsc oznakowanych tablicami ostrzegawczymi.
- Przy takiej ilości odwiedzających plażę jak to miało miejsce np. wczoraj ich uwaga musi być skupiona wyłącznie na powierzonym ich opiece terenie i na ludziach tam przebywających – czytamy na internetowej stronie urzędu.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę