Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Utopił się obok miejskiego kąpieliska

Do tragicznego zdarzenia doszło w niedzielne popołudnie nad Narwią w Łomży. Na oczach dwójki swoich dzieci utopił się mężczyzna, który na łomżyńską plażę przyjechał z Zambrowa. Jak informują strażacy, którzy wyciągnęli jego ciało z rzeki, mężczyzna w wieku 44 lat kąpał się poza terenem wygrodzonym na kąpielisko.

Do tragicznego zdarzenia doszło - według raportu policyjnego pomiędzy godz. 16.30 a 17.00. O tym, że ich tata zginął pod woda dzieci zaalarmowały ratowników pracujących na miejskim kąpielisku. Niestety nie udało im się odnaleźć mężczyzny. Dopiero wezwani na miejsce płetwonurkowie z łomżyńskiej straży pożarnej (zgłoszenie o 17.18.), po ponad dwóch godzinach, zdołali znaleźć jego ciało. Jak informuje dyżurny PSP znajdowało się ono na głębokości 3,5 metra. Ciało wyciągnięto z wody ok. godz. 19.
Przyczyne śmierci mężczyzny ma ustalić sekcja zwłok. Dzieci, na oczach których utopił się ojciec, są w szoku. Jak informowali policjanci nie sposób było z nimi rozmawiać.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę