sobota, 21 października 2017 napisz DONOS@

ŁKS 1926 wygrał, Perspektywa przegrała

W weekend wystartowała piłkarska IV liga. W tym roku grają w niej dwie łomżyńskie drużyny. ŁKS 1926 Łomża już w pierwszym meczu rundy wskazała przeciwnikom jaki jest cel drużyny. W Gródku łomżanie rozgromili miejscowego Gryfa aż 8 do 0. Tymczasem Perspektywa Łomża w swoim pierwszym meczu na tym poziomie rozgrywek trafiła na spadkowicza z III ligi zespół Orła Kolno i mimo własnego boiska przegrała 1 : 2.

Przeciwnik ŁKS 1926 Łomża nie był wymagający. Gospodarzom sił na walkę z łomżanami wystarczyło tylko na pierwszą połowę, przy czym już w jej trakcie stracili dwie bramki. Pierwszego gola dla Łomży już w 9. minucie spotkania strzelił Laskowski, a później w 27. minucie meczu wynik na 0 : 2 podniósł Adamski. Prawdziwe strzelanie zaczęło się jednak dopiero o przerwie. Do bramki gospodarzy trafiali kolejno Laskowski w 65. i 72., Gałązka 85., Hryszko 85. i 87., a wynik spotkania na 0 : 8 ustalił Szymański strzelając gola już w doliczonym czasie gry.

Przeciwnik Perspektywy Łomża  był dużo bardziej wymagający niż Gródek. Do tego w trakcie meczy kontuzji doznał bramkarz Perspektywy Marcin Macko, a wobec braku zmiennika bramkarza na ławce rezerwowych drużyny jego miejsce w bramce zajął zawodnik z pola. W tym wypadku wynik 1 : 2 uzyskany na boisku przy Hali Sportowej im. Olimpijczyków Polskich przy ul. Księżnej Anny przedstawia się mniej boleśnie.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0