Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

ŁKS 1926 wygrał, Perspektywa przegrała

W weekend wystartowała piłkarska IV liga. W tym roku grają w niej dwie łomżyńskie drużyny. ŁKS 1926 Łomża już w pierwszym meczu rundy wskazała przeciwnikom jaki jest cel drużyny. W Gródku łomżanie rozgromili miejscowego Gryfa aż 8 do 0. Tymczasem Perspektywa Łomża w swoim pierwszym meczu na tym poziomie rozgrywek trafiła na spadkowicza z III ligi zespół Orła Kolno i mimo własnego boiska przegrała 1 : 2.

Przeciwnik ŁKS 1926 Łomża nie był wymagający. Gospodarzom sił na walkę z łomżanami wystarczyło tylko na pierwszą połowę, przy czym już w jej trakcie stracili dwie bramki. Pierwszego gola dla Łomży już w 9. minucie spotkania strzelił Laskowski, a później w 27. minucie meczu wynik na 0 : 2 podniósł Adamski. Prawdziwe strzelanie zaczęło się jednak dopiero o przerwie. Do bramki gospodarzy trafiali kolejno Laskowski w 65. i 72., Gałązka 85., Hryszko 85. i 87., a wynik spotkania na 0 : 8 ustalił Szymański strzelając gola już w doliczonym czasie gry.

Przeciwnik Perspektywy Łomża  był dużo bardziej wymagający niż Gródek. Do tego w trakcie meczy kontuzji doznał bramkarz Perspektywy Marcin Macko, a wobec braku zmiennika bramkarza na ławce rezerwowych drużyny jego miejsce w bramce zajął zawodnik z pola. W tym wypadku wynik 1 : 2 uzyskany na boisku przy Hali Sportowej im. Olimpijczyków Polskich przy ul. Księżnej Anny przedstawia się mniej boleśnie.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę