Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Gwałtowne burze nad regionem

Główne zdjęcie
Fot archiwum

W nocy z piątku na sobotę nad regionem przeszły gwałtowne burze. Silny wiatr połamał drzewa, uszkodził kilkanaście budynków, zerwał linie energetyczne. Strażacy interweniowali ponad 170 razy. Najpoważniejsza sytuacja jest w powiecie grajewskim.

Jak podaje Wojewódzkie Stanowisko Koordynacji Ratownictwa Państwowej Straży Pożarnej w Białymstoku, najwięcej zdarzeń związanych z burzami miało miejsce w powiecie grajewskim - 58. Uszkodzonych zostało 12 budynków na 10 posesjach, w tym 10 domów i dwa budynki gospodarcze. Wiatr uszkodził także 7 innych budynków w innych miejscach w regionie. Zniszczone są głównie dachy, konstrukcje dachów albo elewacje budynków.

Od wyładowań atmosferycznych w podlaskiem wybuchło 9 pożarów. Około 12 tys. odbiorców nie ma prądu w regionie.

Straż oraz energetycy usuwają skutki nocnych nawałnic.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę