Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Rusza rekrutacja na Pracę Socjalną w PWSIiP

Najpierw Państwowa Komisja Akredytacyjna wydała pozytywną opinię w sprawie nadania Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży uprawnień do prowadzenia kształcenia na kierunku Praca Socjalna na poziomie studiów licencjackich, a teraz zgodziła się na to Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Praca Socjalna to już 9. kierunek studiów łomżyńskiej PWSIiP, na który właśnie rozpoczęła się rekrutacja. Na chętnych czeka 120 miejsc na studiach stacjonarnych czyli dziennych i bezpłatnych, oraz drugie tyle na studiach niestacjonarnych.

Praca Socjalna to kierunek na studiów I stopnia, czyli licencjackich. Zarówno studia stacjonarne jak i niestacjonarne trwają sześć semestrów, przy czym niestacjonarne odbywały się będą  w systemie zjazdowym - piątki, soboty niedziele, co dwa tygodnie.
Osoby zainteresowane rozpoczęciem studiów na tym kierunku na łomżyńskiej uczelni powinni rejestrować się w elektronicznym systemie rekrutacyjnym dostępnym na internetowej stronie uczelni.
Możliwość prowadzenia studiów na tym kierunku to duży sukces PWSIiP, bowiem jest to kierunek unikatowy – żadna z uczelni w województwie, tak publicznych jak i niepublicznych, nie ma go w swojej ofercie. Najbliższe uczelnie, gdzie można go studiować to Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, Uniwersytet Łódzki, Katolicki Uniwersytet Lubelski i UMCS w Lublinie i Uniwersytet Gdański.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę