niedziela, 19 listopada 2017 napisz DONOS@
171027121458.gif

Rusza rekrutacja na Pracę Socjalną w PWSIiP

Najpierw Państwowa Komisja Akredytacyjna wydała pozytywną opinię w sprawie nadania Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży uprawnień do prowadzenia kształcenia na kierunku Praca Socjalna na poziomie studiów licencjackich, a teraz zgodziła się na to Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Praca Socjalna to już 9. kierunek studiów łomżyńskiej PWSIiP, na który właśnie rozpoczęła się rekrutacja. Na chętnych czeka 120 miejsc na studiach stacjonarnych czyli dziennych i bezpłatnych, oraz drugie tyle na studiach niestacjonarnych.

Praca Socjalna to kierunek na studiów I stopnia, czyli licencjackich. Zarówno studia stacjonarne jak i niestacjonarne trwają sześć semestrów, przy czym niestacjonarne odbywały się będą  w systemie zjazdowym - piątki, soboty niedziele, co dwa tygodnie.
Osoby zainteresowane rozpoczęciem studiów na tym kierunku na łomżyńskiej uczelni powinni rejestrować się w elektronicznym systemie rekrutacyjnym dostępnym na internetowej stronie uczelni.
Możliwość prowadzenia studiów na tym kierunku to duży sukces PWSIiP, bowiem jest to kierunek unikatowy – żadna z uczelni w województwie, tak publicznych jak i niepublicznych, nie ma go w swojej ofercie. Najbliższe uczelnie, gdzie można go studiować to Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, Uniwersytet Łódzki, Katolicki Uniwersytet Lubelski i UMCS w Lublinie i Uniwersytet Gdański.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0