Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 31 stycznia 2023 napisz DONOS@

Startuje IV liga. Co tydzień mecz w Łomży

W najbliższy weekend rusza piłkarska IV liga. Tym razem kibicie z Łomży nie powinni narzekać na brak emocji... W rozgrywkach organizowanych przez Podlaski Związek Piłki Nożnej spotkają się dwa zespoły łomżyński ŁKS 1926 Łomża i Perspektywa Łomża. Pierwszy mecz nowy ŁKS zagra na wyjeździe, a Perspektywa u siebie. Tydzień później w Łomży będzie grał ŁKS, a perspektywa na wyjeździe... i tak dalej. Derby Łomży odbędą się dopiero w połowie października - 12.kolejka, a jako gospodarz zagra Perspektywa.

Karnet na mecze ŁKS 1926 Łomża
Karnet na mecze ŁKS 1926 Łomża

Dodajmy, że na inaugurację ligi ŁKS 1926 będzie podejmowany przez Gryfa Gródek, a
Perspektywa Łomża na boisku przy ul. Księżnej Anny przyjmie Orła Kolno.

Tymczasem ŁKS 1926 Łomża poinformował o możliwości nabywanie karnetów na mecze drużyny klubu rozgrywane w Łomży. Karnety na wszystkie 9. jesiennych spotkań ŁKS-u 1926 kosztuje 70 zł. Karnety są do nabycia w siedzibie Klubu, ul. Zjazd 18. Sprzedawane będą również na stoisku kibiców ŁKS-u na Starym Rynku podczas najbliższego Łomżyńskiego Wieczoru Kabaretowego.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę