Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 marca 2023 napisz DONOS@

Wypadek na placu budowy

Po południu doszło do wypadku na placu budowy przy ul Sikorskiego w Łomży. Mężczyzna został przygnieciony przez metalowe elementy konstrukcyjne dachu. Z obrażeniami nóg został przewieziony do szpitala. Na miejscu zjawiły się ekipy ratunkowe z pogotowia, straży pożarnej, jest też policja, która ma wyjaśnić okoliczności wypadku.

Do wypadku doszło około 14.25. Na terenie prywatnej posesji przy ul Sikorskiego ustawiana jest metalowa konstrukcja dachu na budynku gospodarczym. Prawdopodobnie podczas tych prac doszło do wypadku. Ranny mężczyzna został przewieziony do szpitala. Zdarzenie potwierdza Izabela Białomyzy z KMP w Łomży. Podaje ona też, że z pierwszych ustaleń wynika, że mężczyzna który uległ wypadkowi jest pracownikiem firmy na terenie której doszło do tego wypadku, ale przedstawiciel firmy zdementował tę informację.

Mężczyzna prawdopodobnie ma złamaną lewą nogę.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę