Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 27 marca 2023 napisz DONOS@

Oślepiony przez słońce

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Uszkodzona honda w przydrożnym rowie, a jej kierowca z szpitalu to efekt porannej jazdy pod słońce. Do zdarzenia doszło dzisiaj rano w miejscowości Michałki w powiecie wysokomazowieckim.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 33-letni kierowca jechał w kierunku Wysokiego Mazowieckiego. Na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i zatrzymał się w rowie. Przesłuchującym go funkcjonariuszom mężczyzna tłumaczył, że nie zauważył pobocza drogi gdyż w pewnym momencie został „oślepiony” przez słońce.
Kierowca hondy z obrażeniami ciała trafił do szpitala, a wysokomazowieccy policjanci  usiłują  ustalić przyczyny zdarzenia drogowego.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę