Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@

Pożar na Kasztelańskiej

Spalona kuchnia i boazeria w przedpokoju, to efekt pożaru jaki we wtorkowe popołudnie wybuchł w jednym z mieszkań bloku przy ul Kasztelańskiej w Łomży. Na szczęście w pożarze nikt nie ucierpiał. Przyczyny pojawienia się ognia z mieszkaniu ustalają policjanci.

Strażacy zgłoszenie o dymie ulatniającym się przez jedno z okien w bloku przy Kasztelańskiej odebrali o 15.23. Wysłane na miejsce jednostki ratowniczo-gaśnicze szybko uporały się z zagrożeniem i ugasiły ogień, który objął już całą kuchnię i część przedpokoju.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę