Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 06 czerwca 2023 napisz DONOS@

Komunikat

Prokuratura Rejonowa w Piszu poszukuje osób, które w dniu 25 czerwca 2010r. pomiędzy godz. 14:30 a 15:00 widziały okoliczności w jakich doszło do potrącenia 17- letniego mężczyzny na przejściu dla pieszych zlokalizowanym na ul. Al. Legionów, na wysokości Centrum Handlowego 4 Plus przy skrzyżowaniu ul. Sikorskiego z ul. Al. Legionów w Łomży.

Świadków tego zdarzenia prosimy o kontakt z Prokuraturą Rejonową w Piszu, ul. Lipowa 5, nr tel. 87 4254010 bądź z oficerem dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Łomży pod nr tel. 86 4741220 lub 86 2165461.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę