Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@

Tragiczny wypadek pod Bożejewem

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Matka zginęła, ranne, małe dziecko zostało przewiezione do szpitala w Białymstoku, ranny jest także ojciec, który pozostaje w łomżyńskim szpitalu – to tragiczny bilans wypadku drogowego jaki wieczorem wydarzył się w okolicach Bożejewa pomiędzy Łomżą a Wizną. Samochód fiat panda, którym podróżowała rodzina najpierw otarł się o VW polo, a następnie uderzył w przydrożne drzewo, i po chwili stanął w płomieniach.

Do wypadku doszło około godz. 18.45. Jak podają policjanci kierowca fiata pandy jadąc w kierunku Wizny wyprzedzał polo, który w tym czasie zaczął skręcać w lewo. Panda uderzyła w bok polo, a następnie zjechała z drogi i uderzyła w rosnące w pobliżu drzewo. Gdy dotarły na miejsce pierwsze ekipy strażaków panda już stała w płomieniach. Niemniej jak informują strażacy   kierujący i pasażerowie obu samochodów wydostali się z pojazdów przed przybyciem na miejsce ekip ratunkowych. Niestety po przewiezieniu do łomżyńskiego szpitala zmarła kobieta – pasażerka pandy. Jej mąż, kierowca fiata doznał urazów klatki piersiowej i głowy, a ich małe - 4-5 letnie - dziecko z potrzaskanym ramieniem zostało przetransportowane do szpitala w Białymstoku.
Kierowca VW ze zdarzenia wyszedł bez urazu. Policjanci podają, że zarówno on jak i kierowca pandy byli trzeźwi.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę