Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 27 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Rowerowa pielgrzymka na Jasną Górę

Po raz trzeci cykliści z Wysokiego Mazowieckiego wyruszyli do Sanktuarium Maryjnego na Jasnej Górze. Do prawie 50-osobowej grupy z powiatu wysokomazowieckiego dołączyła podobna z okolic Wyszkowa i teraz w sumie rowerowa pielgrzymka liczy już ponad stu uczestników - poinformował współorganizator wyjazdu Józef Wyszyński.

W tym roku po raz pierwszy pielgrzymi na rowerach nie dołączają do grupy warszawskiej, lecz maja swoja własną trasę, podzieloną na codzienne 70-80-kilometrowe etapy. Kilkanaście kilometrów przed Częstochową pielgrzymi na rowerach dołączą do Łomżyńskiej Pielgrzymki Pieszej i ten ostatni etap pokonają pieszo prowadząc swoje pojazdy.

Najmłodszy uczestnik tegorocznej Wysokomazowieckiej Pielgrzymki Rowerowej ma 12 lat, najstarszy, który wyruszył w tę trasę na rowerze już po raz trzeci - 81.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę