Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@

Kolejne śmiertelne ofiary wypadków na drodze

Główne zdjęcie
50-letni kierowca tego golfa zginął na miejscu (fot. podlaska.policja.gov.pl)

Dwie osoby zginęły w wypadkach jakie wczoraj po południu i w nocy wydarzyły się w regionie. Najpierw po godz. 16. w okolicach Jedwabnego jadący zbyt szybko VW golfem 50-latek stracił panowanie nad samochodem i uderzył w drzewo, później – już po północy - w okolicach Mężenina, także jadąc zbyt szybko pijany 22-latek uderzył w ogrodzenie posesji. W pierwszym wypadku zginął kierowca, w drugim pasażer.

W wyniku obrażeń w szpitalu zmarł 20-letni pasażer renaulta  (fot. podlaska.policja.gov.pl)
W wyniku obrażeń w szpitalu zmarł 20-letni pasażer renaulta (fot. podlaska.policja.gov.pl)

Jak informuje sierż. Marek Skutnik z zespołu prasowego KWP w Białymstoku do pierwszego z  tych wypadków doszło w okolicach wsi Koniecki Kolonia w gminie Jedwabne, do drugiego w okolicach wsi Ożarki Olszanka w gm. Rutki Kossaki, pow. zambrowski.
Tragiczna ofiarą tego drugiego wypadku jest 20-letni pasażer samochodu, który zmarł po przewiezieniu do szpitala. Policjanci, którzy przybyli na miejsce wypadku przebadali kierowcę renaulta na zawartość alkoholu. Okazało się, że 22-latek jest pijany. Miał ponad 1,4 promila alkoholu w wydychanym powietrzu – mówi Skutnik.

Wczoraj  po południu (ok. godz. 16.) doszło także do wypadku drogowego w Łomży. 19-latek cofając fordem scorpio z parkingu przy I LO na Bernatowicza uderzył w przejeżdżający ulicą skuter. Jadący nim 14-latek doznał złamania ręki.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę