wtorek, 17 października 2017 napisz DONOS@

Kolejne śmiertelne ofiary wypadków na drodze

Dwie osoby zginęły w wypadkach jakie wczoraj po południu i w nocy wydarzyły się w regionie. Najpierw po godz. 16. w okolicach Jedwabnego jadący zbyt szybko VW golfem 50-latek stracił panowanie nad samochodem i uderzył w drzewo, później – już po północy - w okolicach Mężenina, także jadąc zbyt szybko pijany 22-latek uderzył w ogrodzenie posesji. W pierwszym wypadku zginął kierowca, w drugim pasażer.

50-letni kierowca tego golfa zginął na miejscu (fot. podlaska.policja.gov.pl)
50-letni kierowca tego golfa zginął na miejscu (fot. podlaska.policja.gov.pl)
W wyniku obrażeń w szpitalu zmarł 20-letni pasażer renaulta  (fot. podlaska.policja.gov.pl)
W wyniku obrażeń w szpitalu zmarł 20-letni pasażer renaulta (fot. podlaska.policja.gov.pl)

Jak informuje sierż. Marek Skutnik z zespołu prasowego KWP w Białymstoku do pierwszego z  tych wypadków doszło w okolicach wsi Koniecki Kolonia w gminie Jedwabne, do drugiego w okolicach wsi Ożarki Olszanka w gm. Rutki Kossaki, pow. zambrowski.
Tragiczna ofiarą tego drugiego wypadku jest 20-letni pasażer samochodu, który zmarł po przewiezieniu do szpitala. Policjanci, którzy przybyli na miejsce wypadku przebadali kierowcę renaulta na zawartość alkoholu. Okazało się, że 22-latek jest pijany. Miał ponad 1,4 promila alkoholu w wydychanym powietrzu – mówi Skutnik.

Wczoraj  po południu (ok. godz. 16.) doszło także do wypadku drogowego w Łomży. 19-latek cofając fordem scorpio z parkingu przy I LO na Bernatowicza uderzył w przejeżdżający ulicą skuter. Jadący nim 14-latek doznał złamania ręki.

170919012406.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0