Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Znowu będą upały

Synoptycy ostrzegają przed kolejną falą upałów, która ma dotrzeć nad region. Jutro i w sobotę temperatury maksymalne znowu przekroczą 30° Celsjusza.

Jak podaje Barbara Jakubowska dyżurny synoptyk białostockiego zespołu IMGW prognozowana temperatura maksymalna w piątek (06.08) ma wynosić na terenie województwa podlaskiego od 29 do 31°C, a w sobotę (07.08) od 30 do 32°C. Prognozowana temperatura minimalna w nocy z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę ma wynosić od 17 do 19°C.

W związku z upałami ponownie wzrośnie ryzyko udaru słonecznego i zagrożenie pożarowe.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę