Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 27 marca 2023 napisz DONOS@
Gazeta Bezcenna nr 363

Gościniec Łomżyński 2010

Kilka tysięcy osób przyszło w sobotę wieczorem do łomżyńskiego amfiteatru przy ul. Zjazd, gdzie odbywał się Gościniec Łomżyński. Główną gwiazdą imprezy był dobrze znany, przede wszystkim młodszej publice, zespół FEEL. Poza gwiazdą publiczność, przybyłą z całego regionu, bawili: grupa Polityka i wokalistka Gosia Andrzejewicz.

W trakcie koncertu w dość oryginalny sposób pracownicy i młodzież z MDK DŚT w Łomży uczcili pamięć przedwcześnie zmarłej Beaty Kisiel, instruktorki tańca breakdance. Każda grupa działająca przy MDK wystąpiła z krótkim programem, a publiczność mogła zobaczyć jak młodzież doskonale prezentuje się w tym czego nauczyła ich instruktorka. Wśród osób występujących na scenie byli także jej córka Natalka i mąż Marek.
Nim na scenie pojawiły się gwiazdy była wielka burza z piorunami i obfitymi opadami deszczu, a przed nią odbyły się mistrzostwa w jedzeniu fafernuchów, konkurs na najbardziej odlotowy kapelusz oraz występy zespołów regionalnych.
Sponsorem głównym Gościńca była marka piwa „Łomża”.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę