Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@

Skuterem wymuszał pierwszeństwo. Nieprzytomny trafił do szpitala

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

77-letni kierowca motoroweru nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z golfem. Do wypadku doszło wczoraj po południu na skrzyżowaniu ulic Koszarowej i Krasickiego w Grajewie.

Z dotychczasowych policyjnych ustaleń wynika, że 77-letni grajewianin jechał wraz z pasażerką skuterem. Wjeżdżając na „krzyżówkę” najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu poruszającemu się ulicą Krasickiego volkswagenowi i uderzył w golfa. W wyniku wypadku kierowca jednośladu nieprzytomny trafił do szpitala.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę