Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Mogą być burze i gradobicia

Bogumiła Dąbrowska-Sakowicz dyżurny synoptyk białostockiego zespołu IMGW ostrzega przed burzami, które wieczorem będą przechodziły nad regionem. Możliwe są duże opady deszczu, a nawet opady gradu. Zagrożeniu nadano pierwszy, w trzystopniowej skali, stopień. Skutki to: zakłócenia w pracy urządzeń elektrycznych, zagrożenie pożarowe, zagrożenie życia od uderzenia piorunów; łamanie gałęzi, utrudnienia na terenach zurbanizowanych.

Od godz. 17:30 dnia 03.08.2010 do godz. 23:00 dnia 03.08.2010 na obszarze województwa podlaskiego przewiduje się wystąpienie burz, przemieszczających się powoli z zachodu na wschód województwa, podczas których opady deszczu wyniosą 10-20 mm, lokalnie 30 mm, a wiatr osiągnie w porywach do 70 km/h. Możliwy grad – ostrzega synoptyk..


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę