Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Ciechanowiec: VI Podlaskie Zawody w Powożeniu Zaprzęgami Konnymi

19 zaprzęgów- bryczek, powozów, a nawet furmanek, jedno- i dwukonnych startowało w VI Podlaskich Zawodach w Powożeniu Zaprzęgami Konnymi, które tradycyjnie rozegrane zostały w Ciechanowcu. Każdy zespół miał do pokonania taką samą trasę. Ustawiono na niej 12 bramek, przez które należało przejechać w jak najkrótszym czasie, popełniając jak najmniej błędów, za które doliczano minuty karne.

Najszybciej udało się to Leszkowi Kostro, który startował w ciechanowieckich zawodach po raz trzeci, ale po raz pierwszy zwyciężył w kategorii pojazdów jednokonnych.

W kategorii zaprzęgów dwukonnych najszybszy okazał się duet klaczy Romi i Rosa, powożonych przez Tomasza Gawrylaka, a wśród powożących eleganckimi powozami najsprawniejszym stangretem okazał się Grzegorz Dobrogowski.

Gośćmi honorowymi imprezy w Ciechanowcu byli w tym roku kardynał Józef Glemp, biskup łomżyński Stanisław Stefanek, były Marszałek Sejmu Marek Jurek oraz parlamentarzyści i samorządowcy z naszego województwa. (zmj)

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę