Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Poszukiwany złodziej

Główne zdjęcie
Dwa portrety pamięciowe sprawcy kradzieży ciężarówki

W sobotę z parkingu strzeżonego na ul. Kazańskiej w Łomży ukradł ciągnik siodłowy scania wraz z naczepą typu chłodnia. Mężczyzna, którego przedstawiają prezentowane portrety pamięciowe, przyszedł rano, pomiędzy godziną 9.00 a 10.00, na parking, opłacił parkowanie nie wzbudzając podejrzeń obsługi i odjechał wartym 145 tys zł pojazdem. Teraz sprawca kradzieży poszukiwany jest przez łomżyńskich policjantów, którzy proszą o pomoc.

Rysopis mężczyzny:
Wiek z wyglądu 27-32 lata, wzrostu około 165 cm, krępa budowa ciała, włosy krótko ostrzyżone ciemne, twarz owalna, cera opalona gładka, ubrany był w koszulkę na krótki rękaw koloru granatowego, spodnie wycieruchy koloru szarego i przedstawił się używając nazwiska Konopka. Mężczyzna zadbany.

Policja prosimy wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub mogą udzielić informacji w tej sprawie o kontakt z Komendą Miejską Policji w Łomży pod numerem telefonu (086) 474 12 50 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem 997 lub 112.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę