Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Sharan położył się na moście

Do nietypowego zdarzenia drogowego doszło o świcie na moście w Wiźnie. Jadący przez przeprawę VW sharan przewrócił się na bok. Obrażeń – urazu stawu łokciowego - doznał 46-letni kierowca samochodu.

Jak podają policjanci kierowca sharana wyjaśniając im okoliczności zdarzenia tłumaczył, że gdy jechał przez most nagle przed  koła samochodu wybiegł mu pies. Mężczyzn chciał go ominąć i gwałtownie skręcił, co doprowadziło do przewrócenia samochodu na bok.
Na miejsce wezwano ekipę pogotowia ratunkowego, która opatrzyła ranę kierowcy volkswagena oraz strażaków, którzy pomogli w postawieniu sharana na koła. Do czasu uprzątnięcia samochodu przejazd drogą krajową nr 64 przez most w Wiźnie był utrudniony.
Z całego zajścia najwyraźniej bez większych obrażeń wyszedł pies, którego nie widzieli ani policjanci ani strażacy.   

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę