Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 03 grudnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Kolejna grupa uchodźców z Czeczenii pomoże powodzianom

Do Sandomierza pojechali wolontariusze z Białegostoku, Łomży i Czerwonego Boru - łącznie 25 osób. Niektórzy uczestniczą w akcji pomocy powodzianom już po raz trzeci. Uchodźcy, solidaryzując się z tymi, którzy ucierpieli na skutek powodzi, sami zgłosili się do pomocy i zorganizowali grupę chętnych. Pomagają w usuwaniu skutków powodzi w Sandomierzu i okolicach.

Będą skuwać tynki i podłogi w budynkach, które przez długi czas były pod wodą, tak by możliwe było osuszanie murów oraz przygotowanie ich do remontów.

Uchodźcy będą pod opieką Caritas Diecezji Sandomierskiej. Pomagać będą do soboty.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę