Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 16 sierpnia 2022 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Kolejna grupa uchodźców z Czeczenii pomoże powodzianom

Do Sandomierza pojechali wolontariusze z Białegostoku, Łomży i Czerwonego Boru - łącznie 25 osób. Niektórzy uczestniczą w akcji pomocy powodzianom już po raz trzeci. Uchodźcy, solidaryzując się z tymi, którzy ucierpieli na skutek powodzi, sami zgłosili się do pomocy i zorganizowali grupę chętnych. Pomagają w usuwaniu skutków powodzi w Sandomierzu i okolicach.

Będą skuwać tynki i podłogi w budynkach, które przez długi czas były pod wodą, tak by możliwe było osuszanie murów oraz przygotowanie ich do remontów.

Uchodźcy będą pod opieką Caritas Diecezji Sandomierskiej. Pomagać będą do soboty.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę