Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Zmiany w Kościele Łomżyńskim

Wakacje to tradycyjny czas zmian w parafiach i instytucjach kościelnych. Na stronach internetowych Kurii Łomżyńskiej opublikowano komunikat obrazujący zmiany, które już nastąpiły i przedstawiające te, które nastąpić mają w najbliższym czasie. Wśród tych które mają nastąpić jest np. zmiana proboszcza w Stawiskach. Dotychczasowego proboszcza ks. kan. Mieczysława Gołaszewskiego, który przechodzi na emeryturę, pod koniec sierpnia zastąpi ks. kan. Tadeusz Podbielski z Andrzejewa.

Prezentowanych w komunikacie zmian jest co najmniej kilkadziesiąt. Niektóre z nich dotyczą bezpośrednio Łomży, choć w łomżyńskich parafiach ograniczą się one do zmian wśród wikariuszy. Większe będą za to w łomżyńskim Seminarium. Ks. prał. dr Jan Okuła, Ojciec Duchowny w WSD w Łomży w sierpniu zostanie zwolniony z tej funkcji i zastąpi ks. kan. Edmunda Chmielewskiego na urzędzie proboszcza parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Ostrowi Mazowieckiej i dziekana ostrowskiego.
Wraz z początkiem roku akademickiego na emeryturę przechodzi  wykładowca WSD ks. prał. prof. dr hab. Witold Jemielity. 

Zobacz cały komunikat Kurii: www.kuria.lomza.pl

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę