Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Tragiczny wypadek na 61.

Do kolejnego tragicznego wypadku doszło na drodze krajowej nr 61. W okolicach Kobylina na odcinku Łomża – Stawiski osobowy ford eskort zderzył się czołowo z ciężarówką. Kierowca forda zginął na miejscu. W tej chwili na miejscu pracują jeszcze strażacy i policjanci. Przejazd 61 jest utrudniony.

Do wypadku doszło tuż przed godz. 15. Jak relacjonują świadkowie, ford na kolneńskich numerach rejestracyjnych jadąc w kierunku Stawisk wyprzedzał rząd samochodów i nie zdążył się schować przed jadącą w przeciwna stronę ciężarówką. Doszło do czołowego zderzenia. Kierowca ford został praktycznie zmiażdżony wewnątrz zniszczonego samochodu. Aby wydobyć jego ciało strażacy musieli rozcinać karoserię samochodu.

Kierowca forda uciekając przed zderzeniem zahaczył jeszcze o dwa inne samochody osobowe, ale na szczęście jadącym w nich nic się nie stało.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę