Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Zaginęła w Hiszpanii

Główne zdjęcie
Zaginiona Renata Jabłońska

Policja prosi o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu 42-letniej mieszkanki Szepietowa. W październiku 2009 roku ostatni raz wysłała SMS do córki z hiszpańskiego numeru telefonu. Do chwili obecnej nie powróciła do domu, nie nawiązała także  kontaktu z rodziną.

Jak podaje policja Renata Jabłońska od około 5 lat przebywała w Hiszpanii, gdzie pracowała przy zbiorze owoców w miejscowości Almeria położonej nad Morzem Śródziemnym. W czerwcu 2008 roku przyjechała do kraju na okres trzech miesięcy w celach wypoczynkowych, następnie powróciła do miejsca zatrudnienia w Hiszpanii. W październiku 2009 roku ostatni raz wysłała SMS.

Rysopis zaginionej: 167 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, włosy długie ciemny blond,  oczy niebieskie, duży zadarty nos.

Prosimy wszystkie osoby, które widziały zaginioną lub mogą pomóc w ustaleniu miejsca jej pobytu o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wysokiem Mazowieckiem pod numerami telefonów 86 275-72-27, 86 275-72-00, 86 275-72-12; telefon alarmowy 997 lub najbliższą jednostką Policji.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę