Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Wielki pożar w Nowogrodzie

Ponad 50 strażaków walczyło z pożarem jaki nocą wybuchł w Nowogrodzie. Zapalił się duży o pow. 1300 m2 budynek gospodarczy konstrukcji szkieletowej, w którym składowane było siano, drewno oraz znajdowały się prosięta i drób. Budynek spłonął doszczętnie, ale strażakom udało się uratować ponad 100 koni. Płomienie zabiły za to kilka świń i kur... Na miejscu trwa jeszcze akcja ratunkowa. Na razie nie wiadomo też co było przyczyną pożaru. Nad jej ustaleniem pracują policjanci.

O godz. 1.39 do stanowisko kierowania straży pożarnej w Łomży wpłynęła informacja o pożarze budynku inwentarskiego w Nowogrodzie. Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że pali się budynek gospodarczy konstrukcji szkieletowej, w którym składowane było siano, drewno oraz znajdowały się prosięta i drób. Działania zastępów straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, podaniu prądów gaśniczych w natarciu z jednoczesną obroną części administracyjno mieszkalnej oraz sąsiedniego budynku stajni i drewnianej stodoły. W akcji gaśniczej uczestniczyło 13 zastępów straży pożarnej oraz policja i pogotowie energetyczne. Dogaszanie będzie trwało prawdopodobnie do godzin południowych.

200829104429.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę