Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Upały coraz groźniejsze

Meteorolodzy podnieśli stopień zagrożenia związany z trwającymi od kilku dni upałami. Do tej pory w województwie podlaskim był to pierwszy stopień w trzystopniowej skali, a teraz jest już drugi. Jak podaje Magdalena Pękala dyżurny synoptyk z białostockiego zespołu IMGW ostrzeżenie przed upałami u nas ważne jest do sobotniego wieczora. Dodatkowo synoptycy ostrzegają także przed gwałtownymi burzami, lokalnie z opadami gradu, które dziś mogą wystąpić nad regionem.

Jak prognozuje synoptyk temperatura maksymalna w tym czasie będzie wynosiła od 30 do nawet 33°C i to w cieniu. Skutki upałów, to duże ryzyko udaru słonecznego, a nawet zagrożenie życia.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę