Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 13 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Pali się...

Główne zdjęcie
Pożar na Wojska Polskiego (fot. Paweł G.)

Trzy pożary gasili wczoraj łomżyńscy strażacy. Paliło się poszycie w lesie, samochód na moście i dom przy ul. Wojska Polskiego. Na szczęście nikt z ludzi nie ucierpiał, a i straty materialne też nie są duże.

Pożar na Wojska Polskiego (fot. Paweł G.)
Pożar na Wojska Polskiego (fot. Paweł G.)
Pożar na Wojska Polskiego (fot. Paweł G.)
Pożar na Wojska Polskiego (fot. Paweł G.)

Jak podaje dyżurny KM PSP w Łomży najpierw strażacy musieli ugasić pożar w lesie niedaleko Chmielewa. Tu, najprawdopodobniej w wyniku zaprószenia ognia, zapaliła się ściółka leśna. Łącznie spłonęło ok 200 m2 poszycia.
O kolejnym pożarze strażacy zostali powiadomieni o godzinie 15.39. Na moście zapaliło się audi. Kierowcy samochodu nic się nie stało, ale ogień, który pojawił się w komorze silnika zniszczył silnik i cały znajdujący się tu osprzęt.
Trzeci pożar wydarzył się przed wieczorem w domu przy ul. Wojska Polskiego w Łomży. Spaleniu uległ ganek domu i cześć konstrukcji dachu. Budynek – jak podają strażacy – był niezamieszkały.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę